75 09 17 00 Bilan@tonnes.no 8750 Tonnes

Hovednummer

750 91 700

Prisforespørsler og fraktbestilling: bilan@tonnes.no Fakturahendendelser sendes til: faktura@tonnes.no Telefonummer til de ulike rutene finner du ovenfor.

Oscar Hansen
Daglig leder
480 30 501
oscar@tonnes.no

Solveig Iversen
Regnskapsansvarlig
750 91 700
solveig@tonnes.no

Martin Toft
Administrasjonsmedarbeider
481 52 259
martin@tonnes.no

Yngve Løseth
918 93 341
yngve@tonnes.no

Odd Arnold Hilstad
907 60 034
odd@tonnes.no

Thomas Fordal
Administrasjonsmedarbeider
459 72 371
thomas@tonnes.no

Dan Alexander Antonsen
959 09 011
dan@tonnes.no

Johannes Stenhaug
489 94 144
johannes@tonnes.no

Sigve Larsen
953 65 713

Roy Krokmo
959 35 270
Roy@tonnes.no

Jarle Kristiansen
900 53 296
bilan@tonnes.no

-